NAŠE PROJEKTY

ONLINE AGENTURA

Marketingové zkušenosti, schopnost vytvářet uživatelsky přívětivé aplikace a atraktivní grafiku, nás přivedli až k agenturní činnosti. Dnes máme ještě více zkušeností a zejména díky naší orientaci na výkon a prodejní výsledky zákazníků jsou naše služby stále žádanější.

INTERNETOVÉ MAGAZÍNY

Během velkého rozvoje internetu jsme i my začali publikovat na internetu a stavět zajímavé projkety, jako jsou portály pro děti se zábavným obsahem nebo oborové magazíny.

V současné době je naším hlavním projektem portál NanoOrbit.com, který má za cíl nabídnout nejpodrobnější katalog firem a produktů v oblasti nanotechnologií. Vytvořit sociální odbornou síť, kde čtenáři naleznou výstavy a konference o nanotechnologiích, diskuse i odborný magazín.

PRODEJ ZBOŽÍ

Orientace na výkonový online a offline marketing nás dovedli k projektům s přímým prodejem produktů i služeb. Máme tedy osobní zkušenosti s vedením e-shopů i kamenných prodejen.

SLUŽBY

Celá řada našich projektů se týká také oblasti služeb a to jak v oblasti účetnictví, analytické činnosti, konzultačních služeb v oblasti nákupu, tak i v oblasti prodeje projektů.